CMADFI-osallistujat 2015

Oheisessa listassa on niiden osallistujien tiedot, jotka antoivat luvan julkaista tietonsa netissä.

​

Marja Keränen Jyväskylän yliopisto
Aku Mattila Lahden ammattikorkeakoulu
Sonja Ahtiainen Pelastakaa Lapset ry
Netta Vahteri Pelastakaa Lapset ry
Paula Määttä
Joanna Heikkilä Oras Group
Marja-Kaarina Markkanen
Mari Kaunisto Suomen molekyylilääketieteen instituutti FIMM
Jenni Lahtinen Lahden Sibeliustalo Oy
Carolina Koivisto www.appelsiini.fi
Ilkka Malva Tieto
Merja Suomalainen Posti Group Oyj
Altti Näsi Suomen Punainen Risti
Mika Matis www.irc-galleria.net
Tiina Rintala-Siira HY/Palmenia
Anna-Maija Nisula
Kimmo Taiminen Jyväskylän yliopisto
Sirpa Rivinoja Sorttausapu
Katri Blomster SASk ry
Mirva Lemmetty Linnan Kehitys Oy
Jaana Viitakangas-Klemola Akaan seurakunta
Mika Keski-Luopa
Virpi Pietiläinen
Paula Larjo-Sanoma Media Finland
Anne Aho @ahonne Oulun ammattikorkeakoulu
Aija Laurila @aijaL TELA ry
Aino Ässämäki @ainoassa Suomen metsäkeskus
Aino Heiska @ainohei Ambientia
Aino Pokela @ainopokela
Anne Karkulahti @AKarkulahti http://www.toissa.fi/
Anne Lindfors @anne_lindfors Lapsettomien yhdistys Simpukka ry
Anu Laitila @anujanina
Taru Pulkkinen @arvuuttelija Kuulu Oy
Auri Kohola @aurikohola Taloudellinen tiedotustoimisto TAT
Toni Autio @autiotoni HK Areena
Cecilia Bergström @BergstromC Suomen Sydänliitto
Camilla Nokelin @CNokelin
Marko Saha @dmagge Ambientia
Eeva Künnap @EevaKunnap Mediatalo Esa
Erja Hanelius-Torila @EHanelius Torila
Elina Koivumäki @elinakoivumaki Asianajotoimisto JB Eversheds Oy
Anna Erkinheimo @Enna3
Erno Pappinen @erskiasd Digital Illustrated
Marja Nousiainen @futuremarja Viestintä Oy Tulevaisuus
Simo Valling @Futusome Futusome
Henna-RiikkaAhvenjärvi @hahvenjarvi TAKK
Hanna Puro @hannapuro Zento
Hanna Takala @hannatakala Zento
Heidi Selkäinaho @heidiselkainaho
Heini Hult-Miekkavaara @heinihm @tek_akateemiset @urapalvelut
Hanna Harjula @hharjula
Harri Lakkala @hrry
Ilse Skog @Ippul Metropolia
Jari Jaanto @jahva IRC-galleria
Harri Jalonen @jalonen Turun ammattikorkeakoulu
Janne Gylling @JanneGylling Flockler
Jari Moisio @jarimoisio Avantium Partner | Myyntivoima Yhtiöt
Jari Pullinen @jaripullinen
Jari Viljemaa @Jari Viljemaa TeliaSonera
Jarkko Kurvinen @jarkkokurvinen Plutoni Oy
Heli Järvenpää @jarvenpaa Algol
Jenni Meriläinen @JenniMerilainen Lahden ammattikorkeakoulu
Jesse Kumpulainen @jesukumpulainen
Johanna Janhonen @jjanhone Piilotettu aarre
Jari Jussila @jjussila Tampereen teknillinen yliopisto
Jarmo Matala-aho @jmatala_aho Vigilante
Jonna Muurinen @JonnaMuurinen Kuulu Oy
Joonas Villanen @joonasaleksi Dingle Oy
Johanna Pajakoski @JPajakoski
Juha Jalonen @juhajalone Riihisoft Oy
Juha-Matti Heikkinen @juhish
Jukka Kivi @jukkakivi Intelligent Systems Oy Finland
Karoliina Harjanne @kaerolyinn Sulava Oy
Kaija Pöysti @kaijapoysti
Kalle Huhtala @Kalle_Huhtala Edita Oy
Karri Naakka @KarriNaakka
Katriina Kukkula @katriinajuoperi --> @katriinakukkula
Riikka Harju @kauppapol Ulkoministeriö
Minna-Maija Jokisalo @Kemppi_Welding Kemppi Oy
Katariina Haavisto @khaavisto
Martti Kivioja @KiviojaMartti Tekniikan akateemiset TEK
Kosti Pasanen @KostiOuka
Kirsti Pehkonen @kpehkonen Jyväskylän kaupunki
Tom Laine @lainetom Innopinion
Larissa Rima @LarissaRima Joy & Order Oy
Laura Vuorio-Kuokka @lauravuoriokuok
Leena Laamanen @LeenaLaamanen Stellaria Media Oy
Tiina Lehmikoski-Pessa @Lehmis Helsingin yliopisto
Laura Lehtonen @LehtonenLaura @Lahti2017
Liisa Siitonen @LiisaSiitonen MTV Oy
Lauri Sainio @lsainio Koodiviidakko
Maarit Riikonen @Maarit_Riikonen Markkinointitoimisto Farkas Oy
Martti Sillanmäki @MaraSillanmaki RAY
Maria Rajakallio @mariarajakallio SoMe Studio
Marika Lindström @marikalindstrom Viestintäjousi
Mari Rosberg @marirosberg LAMK
Mari Lehtonen @mari_lehtonen
Marko Suomi @markosuomi Sulava Oy
Marko Seppälä @MascoOuka Oulun kaupunki/Sivistys- ja kulttuuripalvelut
Merja Haverinen @merjahave Viestintätoimisto Selander & Co. Oy
Merja Heinonen @merjaheinonenYritys-Suomi
Merja Tiittanen @MerjaTiittanen Kohtaamo-projekti, Keski-Suomen ELY-keskus
Mervi Tervo @mervitervo Viestintätoimisto Myy
Miia Kosonen @MiiaKosonen
Mikaela Metelinen @Mikaelatweet
Milja Nohynek @milja.nohynek Digital Illustrated
Milla Vainio @MillaVainio Työeläkevakuuttajat Tela
Mimmi Mäkinen @mimmithematami Verke
Minna Janhonen @minnajanhonen Työterveyslaitos
Minna Patosalmi @MinnaPatosalmi Ferroplan Oy
Marina Rinnet @mrinnet Keva
Marjo Nieminen @nieminenm TAKK
Niina Asikainen-Nieves @NiinaAsikainen
Niina Jortikka @NiinaJortikka Kaikkien kasvihuone / Oulun Siivouspäivä
Nina Into @ninaintoLAMK Oy
Nuppu Rouhiainen @nrouhiainen Tekes
Outi Lilja @OLilja Algol Oy
Oskari Uotinen @OskariUotinen Intosome Oy
Outi Paasonen @outipaasonen M-Brain Insight Oy
Paula Airaksinen @Paula88aluaP Oulun yliopisto, TOPIK
Pauliina Mäkelä @pauliinamakela Kinda Oy
Petra Louhimies @petralouhimies KSF Media
Petra Heikkari @PHeikkari
Pia Adibe @piadibe
Janne Heinonen @pikselia Kansallisgalleria
Pilvi Nummi @pilvinummi
Piritta Seppälä @piritta Viestintä-Piritta
Pauli Kongas @pkongas Digital Illustrated
Sonja Rahkonen @rahkosensonja JAMK, ammatillinen opettajakorkeakoulu
Kati Rantala-Lehtola @rantalalehtola
Pekka Rantamoijanen @rantamoijanen Valio
Reetta Lehto @ReettaLeh Yleisradio
Riikka Gassen @RiikkaGassen Innofactor Oyj
Riitta-Elisa Juntunen @riittaelisa Kiitos-Liike
Sanna Leporanta @sannaleporanta HAAGA-HELIA ammattikorkeakoulu
Linda Ferreyra Sandoval @Sanose_linda Käännös- & Viestintätoimisto SANOSE
Selene Nyberg @Selene_Lauren TeliaSonera Finland Oyj
Senni Moksu @SenniMoksu Lahden kaupunki
Sinikka Torssonen @SinikkaT Maaseutuvirasto
Sin iSuutari @sinisuutar iSomeco Oy
Anna Uusiheimala @sinkuille Deittisirkus
Satu Ruonaniemi @SRuonaniemi
Toni Lehtinen @SuomenRehtorit Suomen Rehtorit ry
Susanna Pesonen @susannapesonen Kytola Instruments Oy
Susanna Tirkkonen @susannatirkkone M-Brain Insight Oy
Susanna Rautio @susar Helsingin yliopisto
Taija Pitkänen @taijamaria Koulutuskeskus Salpaus
Taina Laaksonen @TainaMaaria ja @TailorTaina
Tapani Aittoniemi @TAittoniemi
Tanja Perkkiö @TakuTikka
Teija Hänninen @teijahanninen
Jussi Nousiainen @TEK_akateemiset Tekniikan akateemiset TEK
Terhi Aho @terhiaho Tulos Helsinki
Terhi Halsvaha @terhihalsvaha Cloetta Suomi Oy
Terhi Pekkarinen @TerhiPe Jyväskylän kaupunki
Terhi Kuisma @terhiq LAMK
Tiina Lifländer @tiinaliflander Tekes
Tiina Rytky @TiinaRytky VR Transpoin
Tiina Willman @TiinaWillman Pääesikunta
Patricia Tiihonen @Tiissa Yle
Timo Rainio @timorainio Hermia Group
Kaisa Henttonen @TinitaHe Lappeenrannan teknillinen yliopisto
Ann-Christine Wahl @Tinntti Alma Diverso
Tiina Nuotio @tmnuotio Tekir Oy
Jane Toikka @toi_jane Alma Media
Tommi Kivimäki @tommikivimaki Caravan Studio
Toni Hopponen @tonihopponen Flockler
Tuija Soikkeli @TuijaSoikkeli 
Tero Revonmäki @T_Revonmaki TeliaSonera Finland Oyj
Mikko Vainio @VainioMikko
Valpuri Mäkinen @Valpuri Canon Oy
Sami Sundström @veikkausvedot Veikkaus / urheilupelit
Viivi Ali-Löytty @Vikaali Tekir Oy
Virpi Messman @virpime LinnanKehitys Oy
Anni Pohjavirta @_Anniel_Plutoni Oy
Anna Availa AnnaAvaila
Anna-Mari Martikainen Anna_Mari_M
Asta Ruodemäki astacarita Jyväskylän yliopisto
Eija Kalliala
Johannes Puro JohannesPuro itewiki
Minna Kinnari joutsenmerkki Ympäristömerkintä - Motiva Services Oy
Katja Laurén katjalauren
Riitta Suominen Kielipoliisi Yksityinenkielitoimisto
Heli Nikula nikulhel
Reetta Nurmo NReetta Suomi24 / Aller Media
Osku Valtone RosvoValtonen HC TPS
Ilkka Siitari ilkkasiitari Lahden Sibeliustalo Oy
Johanna Bragge johannabragge Aalto-yliopisto
Johanna Kemppinen JonnaKe Myllyn Paras Oy Konserni
Jorma Riihikoski jorse45 Mäntsälän kunnankirjasto
Juha Krapinoja JuKra59 Ambientia Oy
Jussi Riku jussiriku Kumpi Oy
Karri Anttila Kanttila Lvngroom
Katja Alaja KatjaAlaja Katja Alaja Creations
Katri Hyvärinen KatriHyvarinen Tradenomiliitto TRAL ry
Kerkko Laakso KeijoSeisminen Isobar Finland
Krisse Törö Krissetoro INNOSTA Markkinointi- ja koulutuspalvelut
Laura Johansson laurajohansson Lvngroom Oy
Laura Mänki lauramanki Joy & Order Oy
Laura Walden LauraMWalden Jämsän kaupunki
JaniLilja liljajan Someco
Maria Kuutsa MariaQza Dingle Oy
Merja Huotari mhuotari
Mikko Rindell mikkorindell Digitys
Minna Takala MinLii Hämeen Liitto
Janne Nyyssönen Nysses
Päivi Piispa paivipiispa Etteplan Oyj
Tiina Rantakoski rantakoski Aikuiskoulutuskeskus TEAK
Reeta Eskola reetaee Lemminkäinen
Seija Kiiskilä Seijakii Futures Garden
Sari Hosio SHosio Differo Oy
Sirpa Stenström SippeS
Susanna Virén SusannaVirn 
Samu Valleala svallea Turun kaupunki
Tarja Leponiemi tarjaleponiemi HAAGA-HELIA ammattikorkeakoulu
Tiina Manninen TiinaManninen Jyväskylän Energia Oy
Lassi Valkama lasoli pienisirkus
Silja Häikiö siljahaikio Koulutuskeskus Salpaus
Teuvo Väisänen stedi
Harri Mikkanen _haba Microsoft

comments powered by Disqus